شنبه، 13 خرداد 02

عضو هیئت مدیره صندوق بیمه کشاورزی: پرداخت اقساطی حق بیمه کشاورزی با رعایت الگوی کشت + فیلم گزارش خبری

ارائه تخفیف و پرداخت اقساطی حق بیمه، برای کشاورزانی که الگوی کشت را رعایت می‌کنند، در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ عضو هیئت مدیره صندوق بیمه کشاورزی با بیان اینکه برای حل مشکلات بیمه گذاران راه کار‌هایی پیشنهاد شده است گفت: ارائه تخفیف و پرداخت اقساطی حق بیمه، برای کشاورزانی که الگوی کشت را رعایت می‌کنند، در نظر گرفته شده است.

تورج سعیدی افزود: از ابتدای سال تاکنون، دو هزار میلیارد تومان، غرامت به خسارت دیدگان بخش کشاورزی پرداخت شده است. میزان خسارت‌های وارد شده به کشاورزان بیمه گذار، تاکنون ۵ هزار میلیارد تومان برآورده شده است.

عضو هیئت مدیره صندوق بیمه کشاورزی در ادامه تصریح کرد: در سال زراعی جدید در برخی از مناطق، نگرانی‌های اقلیمی پیش بینی شده است به همین منظور از کشاورزان دعوت می‌کنیم برای ضمانت، محصولات کشاورزی خود را بیمه کنند

این درحالیست که کشاورزان و بیمه گذاران قیمت بالای نرخ بیمه و عدم پرداخت به موقع خسارت را از دلایل اصلی بیمه نگردن محصولاتشان عنوان می‌کنند.

قدرت اله نوری مدیر امور توسعه بیمه ای صندوق بیمه کشاورزی، بیمه را چتر اعتماد و اعتباری در بخش کشاورزی دانست و همچنان بر بیمه محصولات کشاورزی به کشاوران تاکید کرد.

در پایان نظر شما را به دیدن فیلم این گزارش خبری جلب می نمائیم.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید