چهارشنبه، 17 خرداد 02

پخش پیام بیمه کشاورزی از شبکه رادیو پیام به مناسبت 13آذرماه؛ روز ملی بیمه + فایل صوتی پیام رادیوئی

متن پیام رادیویی بیمه کشاورزی به مناسبت 13آذرماه روز ملی بیمه

با عرض سلام و درود خدمت تمامی شنوندگان محترم شبکه رادیو پیام؛  

 ضمن عرض خسته نباشید به کلیه تولید کنندگان و بیمه گذاران محترم بخش کشاورزی در سراسر میهن اسلامی، که از ارکان اصلی تحکیم پایه های امنیت غذایی کشور محسوب می گردند، این روز را تبریک میگوئیم.

 بیمه کشاورزی در کشور ایران به عنوان تنها ابزار نظام مند در حمایت از امنیت سرمایه گذاری بخش کشاورزی محسوب شده بطوریکه می تواند مراتب آسایش و اطمینان خاطر کلیه تولیدکنندگان محترم را فراهم نماید.

صندوق بیمه کشاورزی بیش از 170 موضوع بیمه ای در زیر بخش های باغبانی، زراعت، دام ، طیور، آبزیان، منابع طبیعی، تنه درختان و عوامل تولید شامل ابنیه، تأسیسات و ماشین آلات کشاورزی را در برابر عوامل قهری و طبیعی  و بیماری های قرنطینه ای، نوپدید و بازپدید تحت پوشش خود قرار می دهد.

اینک در روز ملی بیمه، از تمامی بهره برداران بخش کشاورزی از جمله تولیدکنندگان محصولات زراعی، باغی، دام، آبزیان، طیور دعوت می نمائیم ضمن مراجعه به کلیه نمایندگی های بیمه کشاورزی در سراسر کشور نسبت به عقد قرارداد بیمه برای محصولات  تولیدی خود اقدام نمایند.

در پایان اشاره می نمائیم صندوق بیمه کشاورزی به عنوان نهادی هوشمند و دانش بنیان در سراسر استان های کشور آمادگی ارائه خدمات بیمه ای در بستر سامانه جامع بیمه کشاورزی به عنوان سامانه ای هوشمند و دیجیتالی به جامعه تولیدکنندگان بخش کشاورزی کشور را دارا می باشد.

 پیروز و پاینده باشید.

در پایان شما را به شنیدن فایل صوتی این پیام رادیوئی دعوت می نمائیم.

ارسال نظر جدید