سه شنبه، 15 اسفند 02

صندوق بیمه کشاورزی؛ در ششمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته، مشارکت فعال داشت.

صندوق بیمه کشاورزی؛ در ششمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته، مشارکت فعال داشت.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، ششمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته ازتاریخ 29 آبان الی 2 آذرماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن 40 و 41 برگزار گردید.

صندوق بیمه کشاورزی نیز به منظور معرفی دستآوردها و خدمات نوین بیمه کشاورزی در زیر بخش بیمه آبزیان، ضمن برپایی غرفه در سالن شماره 41  ، در این نمایشگاه  حضور و مشارکت فعال داشت .

روز نخست و در مراسم افتتاحیه نمایشگاه ، مدیران ارشد صندوق بیمه کشاورزی از جمله ابراهیمی پاک  عضو هیئت مدیره و نوری مدیر امور بیمه ای ضمن حضور در غرفه صندوق بیمه کشاورزی با بازدید کنندگان به گفتگو پرداختند.

همچنین در این نمایشگاه  سید مجتبی خیام نکویی، معاون تحقیقات، آموزش و ترویج وزارت جهاد کشاورزی، سید حسین  حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران، محمود بهمنی رئیس مؤسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور، سرداراحمدعلی گودرزی فرماندهی مرزبانی جمهوری اسلامی ایران، آبزی پروران و  نمایندگان اتحادیه ها و اصناف فعال در حوزه آبزیان و سایر مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی بخش شیلات کشور از غرفه نمایشگاهی صندوق بیمه کشاورزی بازدید به عمل آورده و با فعالیت ها و خدمات نوین بیمه کشاورزی علی الخصوص در زیربخش بیمه آبزیان بیشتر آشنا شدند .

شایان ذکر است، صندوق بیمه کشاورزی آمادگی دارد تا  مراکز تکثیر و یا پرورش ماهیان سردآبی ، ماهیان گرم آبی، میگو ، تخم چشم زده وارداتی و تولید داخل، ماهیان خاویاری و ماهیان دریایی در قفس را از مبادی تولید در برابر عوامل قهری- طبیعی و بیماریهای نوپدید و بازپدید در سراسر کشور تحت پوشش بیمه قراردهد .

از کلیه تولیدکنندگان و آبزی پروران دعوت می گردد تا با مراجعه به نمایندگی های بیمه کشاورزی و شعب بانک کشاورزی  در سراسر کشور نسبت به بیمه مزارع پرورش و تکثیر آبزیان خود اقدام فرمایند .

 

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی

ارسال نظر جدید