سه شنبه، 11 مهر 02

حضور فعال صندوق بیمه کشاورزی در نمایشگاه دستاوردهای حوزه کشاورزی در دولت سیزدهم+ فیلم کوتاه

حضور فعال صندوق بیمه کشاورزی در نمایشگاه دستاوردهای حوزه کشاورزی در دولت سیزدهم

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت نمایشگاه دستاوردهای حوزه کشاورزی در دولت سیزدهم با مشارکت معاونت ها و سازمان های وابسته به وزارت جهاد کشاورزی ، 5 الی 7 شهریورماه سال 1401 در ساختمان شهید رضوی وزارت جهاد کشاورزی برگزار گردید .

صندوق بیمه کشاورزی با هدف معرفی خدمات، فعالیت ها و انعکاس دستاوردهای خود  در پشتیبانی از تولید ملی و امنیت غذایی بخش کشاورزی در این نمایشگاه حضور فعال یافت .

سید محمد جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی و تنی چند از معاونین وی به همراه نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی ضمن حضور در این نمایشگاه و گفتگو با مسئولین مربوطه، از غرفه صندوق بیمه کشاورزی نیز بازدید به عمل آورده و از اهم اقدامات، فعالیت ها و  طرح های نوین بیمه کشاورزی آگاه گردیدند .

تورج سعیدی عضو هیئت مدیره صندوق بیمه کشاورزی نیز علاوه بر حضور در این نمایشگاه از غرفه صندوق بیمه بازدید نموده و در برنامه زنده  تلویزیون اینترنتی شبکه برکت که با همکاری مؤسسه آموزش و ترویج کشاورزی برگزار گردید شرکت نموده و به سوالات مجری برنامه در خصوص معرفی خدمات و فعالیت های بیمه کشاورزی و سیاست ها و برنامه های سال زراعی جدید پاسخ گفت .

همچنین  در این نمایشگاه  برخی از مدیران و کارشناسان ستادی صندوق بیمه کشاورزی حاضر شده و از غرفه صندوق بیمه کشاورزی بازدید نمودند .

در پایان نظر شما را به مشاهده فیلم کوتاهی از این نمایشگاه جلب می نمائیم .

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی

ارسال نظر جدید