پنجشنبه، 20 مرداد 01

حضور فعال صندوق بیمه کشاورزی در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی

حضور فعال صندوق بیمه کشاورزی در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) با مشارکت نزدیک به 200 نهاد فعال در حوزه های بازار پول، سرمایه و بیمه، 2 الی 5 مردادماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

صندوق بیمه کشاورزی نیز با هدف معرفی خدمات، فعالیت ها و انعکاس دستاوردهای خود  درپشتیبانی از تولید ملی و امنیت غذایی بخش کشاورزی در این نمایشگاه حضور فعال یافت.

 شایان ذکر است بیش از 1500 نفر از اشخاص حقیقی و حقوقی فعال  در شرکت های بیمه ای و مؤسسات مالی در طول برگزاری این نمایشگاه، ضمن حضور  در غرفه صندوق بیمه کشاورزی با فعالیت ها و برنامه های بیمه کشاورزی آشنا شدند. 

همچنین سامانه جامع بیمه کشاورزی و کاربرد سنجش از دور در ارزیابی خسارت به عنوان طرح های نو با رویکرد استفاده از فناوری های نوین ودانش بنیان در بیمه کشاورزی معرفی گردید و از حضور فعال صندوق بیمه کشاورزی در این نمایشگاه تقدیر به عمل آمد.

در پایان نظر شما را به دیدن فیلم معرفی خدمات بیمه کشاورزی از زبان قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در حاشیه این نمایشگاه جلب می نماییم.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی

ارسال نظر جدید