چهارشنبه، 17 خرداد 02

پیام قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی به مناسبت گرامیداشت 13 آذرماه روز ملی بیمه + پادکست

پیام قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی به مناسبت گرامیداشت 13 آذرماه روز ملی بیمه

 

هوالحکیم

 

صنعت بیمه رکن اصلی در ایجاد امنیت و اطمینان خاطر و ضامن ثبات درآمد، زمینه ساز گسترش فعالیت های تولیدی و خدماتی و افزایش میزان مبادلات و توسعه سرمایه گذاری ها بوده و سبب ارتقاء نرخ رشد اقتصاد کلان کشور و به عبارتی حافظ ثروت ملی و میهنی است.

 اشاعه فرهنگ بیمه پذیری، تنوع بخشی به طرح ها و بسته های بیمه ای، توسعه بیمه گری بر مبنای ریسک، بهره گیری از فناوری های نوین و تحول دیجیتال در ارائه خدمات بیمه ای مبتنی بر سیاست مشتری مداری، موجبات ورود به عرصه های جدید سرمایه گذاری را مهیا و رونق در فضای کسب و کارکشور را میسر میسازد.

بیمه کشاورزی نیز به عنوان مهمترین سیاست و راهبرد حمایتی دولت جمهوری اسلامی ایران با افزایش ثبات مالی، تخصیص کارآمد سرمایه، کنترل و مدیریت ریسک، تثبیت درآمد حاصل از تولیدات بخش کشاورزی، پایداری تولید و امنیت و اقتدار غذایی را به ارمغان آورده و نقش محوری در رشد اقتصاد کشاورزی دانش بنیان را به عهده دارد. 

حال ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند کلیه همکاران فعال در حوزه بیمه کشاورزی و آرزوی سلامت و توفیق برای آنان، "سیزدهم آذر ماه روز ملی بیمه" را به تمامی کنشگران عرصه بیمه که با دانش و تجربه، خلاقیت و نوآوری، هم افزایی، تعامل و همکاری در حفظ و اعتلای این صنعت و افزایش ضریب نفوذ بیمه گام های نوید بخشی برمی دارند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

محمد ابراهیم حسن نژاد

قائم مقام و عضو هیأت مدیره

صندوق بیمه کشاورزی

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید