چهارشنبه، 17 خرداد 02

واپسین جلسه هیأت مدیره بیمه کشاورزی در سده چهاردهم برگزار شد

واپسین جلسه هیأت مدیره بیمه کشاورزی در سده چهاردهم برگزار شد

هیأت مدیره محل هدایت اجرای سیاست‌های کلان بیمه کشاورزی است و هر هفته جلسات آن به طور منظم برگزار می گردد. آخرین جلسه هیأت مدیره سال 1399 و به عبارت دیگر واپسین جلسه هیأت مدیره در قرن حاضر صبح امروز یکشنبه ۲۴ اسفند ۹۹ ، برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، داریوش فرزانه دبیر هیأت مدیره صندوق بیمه کشاورزی که همزمان معاونت اداره کل برنامه­ریزی و بودجه را نیز بر عهده دارد، گفت: در طول سال به طور منظم هر هفته جلسات هیأت مدیره با حضور فعال اعضاء برگزار می­گردد و موضوعات از پیش تعیین شده و نیز موارد اقتضایی با حضور متخصصان هر رشته مورد بحث و بررسی کارشناسی قرار می گیرد.

وی برخی از موضوعات مربوط به مصوبات هیأت مدیره صندوق بیمه کشاورزی طی سال ۹۹ را به شرح ذیل عنوان کرد:

  • تصویب اهداف و سیاست های بیمه کشاورزی با رویکرد توسعه کمی و کیفی ارائه خدمات
  • تصویب اجرای طرح بیمه آبزیان از مبادی تولید و طرح های بیمه پذیری در راستای تکمیل بیمه زنجیره تولید در آبزیان
  • تصویب تعرفه های بیمه ای در زیر بخش های مختلف فعالیت
  • تصویب طرح های جدید بیمه ای مانند انجیر آبی، زراعت گشنیز، ماشک دیم، گل نرگس، ساختمان، تأسیسات، ماشین آلات، تجهیزات و خوراک مصرفی دامداری های صنعتی و نرسری (نوزادگاه) ماهیان دریایی در راستای توسعه و تنوع خدمات
  • تصویب طرح های مطالعاتی توسعه بهره گیری از فناوری های نوین مانند استفاده از نقشه های شاخص های گیاهی در تصاویر ماهواره ای
  • تصویب رویکردها و نیازهای تحقیقاتی بیمه کشاورزی

گفتنی است، در سال ۹۹ تعداد 60 عنوان جلسه هیأت مدیره با احتساب موارد فوق­العاده برگزار گردید و إنشاءالله در نخستین هفته کاری در سال پیش روی این جلسات ادامه خواهد یافت.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید