چهارشنبه، 17 خرداد 02

بررسی طرح های جذاب بیمه کشاورزی روی میز اتاق فکر

بررسی طرح های جذاب بیمه کشاورزی روی میز اتاق فکر

پانزدهمین نشست فوق العاده اتاق فکر صندوق بیمه کشاورزی با حضور اعضاء، صبح امروز سه شنبه، بیست و یکمین روز از بهمن ماه 99، مقارن با چهل و دومین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، در این نشست کارشناسی فرآیندهای اجرایی بیمه های کشاورزی  در قالب یک بیمه نامه جامع و دربرگیرنده طرح های مختلف بیمه محصولات کشاورزی، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه این نشست تخصصی زمینه ایجاد و استقرار برنامه ای هدفمند برای پوشش گسترده عموم بهره برداران بخش کشاورزی با حضور کشاورزان کم ریسک، به عنوان راهبردی مؤثر در توسعه بیمه کشاورزی با هدف امنیت غذایی در کشور، مطرح و مورد تأکید اعضاء قرار گرفت.

همچنین در مبحث پایانی راهکارهای توسعه تعامل با عوامل اجرایی بخش خصوصی در بیمه کشاورزی، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

گفتنی است در دنیای امروز، فرآیند سیاستگذاری و تصمیم گیری در سطوح مختلف به سازماندهی ویژه ای نیاز دارد. تحولات سریع جهانی و ابعاد روزافزون توسعه از عواملی هستند که ضرورت تدوین سریع سیاست ها و الگوهای تصمیم گیری را مشخص می کنند. امری که بدون استفاده وسیع از ایده های نو و مستندسازی و جمع بندی تجارب و نظرات خبرگان و افراد خلاق میسر نیست. با این نگرش در صندوق بیمه کشاورزی، اتاق فـکر به منظور شناسایی، حل مسائل و مشکلات و ایجاد بستر مناسب برای بهره گیری از نیروهای خلاق درون و بیرون صندوق شکل گرفت تا از نتایج آن در روند بهبود و توسعه صندوق استفاده شود.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید