چهارشنبه، 17 خرداد 02

معرفی و تقدیر از بیمه گذاران نمونه

معرفی و تقدیر از بیمه گذاران نمونه

امروز یکشنبه 19 بهمن ماه 99، در هشتمین روز از دهه مبارک فجر، سی و پنجمین دوره معرفی و تجلیل از برگزیدگان ملی بخش کشاورزی، با حضور رئیس جمهور برگزار و چندین طرح بزرگ تولیدی در حوزه کشاورزی نیز با دستور ایشان به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی در این مراسم، با دستور رئیس جمهور، ۱۷۰ نفر از برگزیدگان ملی بخش کشاورزی توسط استانداران با اهدای لوح تقدیر و تجلیل شدند.

علی امرائی مدیر امور مالی و توسعه سرمایه انسانی صندوق بیمه کشاورزی با اشاره به برگزاری سی و پنجمین دوره معرفی و تجلیل از برگزیدگان ملی بخش کشاورزی، با حضور رئیس جمهور به تشریح جزئیات فرآیند ارزیابی و انتخاب بیمه گذار نمونه استانی و ملی بخش کشاورزی در سال زراعی 99-1398 پرداخت.

مدیر امور مالی و توسعه سرمایه انسانی صندوق بیمه کشاورزی در ادامه افزود: با همکاری مؤسسه آموزش و ترویج وزارت جهاد کشاورزی، سازمان های جهاد کشاورزی، مدیریت شعب بانک کشاورزی سراسر کشور و در چارچوب ملاک های عمومی و اختصاصی در ارزیابی و انتخاب بیمه گذار نمونه بخش کشاورزی، آقای حسین طالبی از شهرستان نهبندان در استان خراسان جنوبی و در حوزه دامپروری به عنوان بیمه گذار نمونه ملی انتخاب و از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور موفق به دریافت لوح تقدیر شد.

امرائی همچنین با بیان برخی از ویژگی های ممتاز در ملاک ارزیابی و انتخاب بیمه گذار نمونه در سطح ملی و استانی، منجمله اعمال مدیریت ریسک مطلوب در واحدهای تولیدی و رعایت اصول به زراعی و الگوی کشت از بررسی های فنی و راستی آزمایی فرم های ارزیابی توسط اداره کل آموزش و ترویج بیمه کشاورزی بر اساس تطبیق مستندات با آمار و اطلاعات موجود در سامانه جامع بیمه کشاورزی و در نهایت انتخاب 17 بیمه گذار نمونه در سطح استانی خبر داد.

وی در پایان با اشاره به تلاش شبانه روزی کشاورزان برای استقلال و امنیت غذایی کشور از مسیر پرفراز و نشیب بیمه کشاورزی در طول چهار دهه از عمر خود سخن گفت و اعلام کرد: همواره دغدغه نظام بیمه کشاورزی حمایت از تولید در بخش کشاورزی، همسو با سیاست های کلان دولت بوده است و تلاش شده با اجرای برنامه های مدون و نظام مند، بخشی از ریسک های مالی تولید در بخش کشاورزی را مدیریت کرده و بیمه گذاران خسارت دیده را به چرخه تولید بازگرداند.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید