سه شنبه، 30 دى 99

حضور پر رنگ بیمه کشاورزی در بیست ‌و‌ هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه

حضور پر رنگ بیمه کشاورزی در بیست و ‌هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه 

همایش ملی بیمه و توسعه که به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود، از شنبه 22 آذر تا چهارشنبه 26 آذر ماه 99 به صورت آنلاین برگزار ‌شد.

 به گزارش روابط عمومی  وبین الملل صندوق بیمه کشاورزی به نقل ازروابط عمومی پژوهشکده بیمه، بیست‌و‌هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه حول محور "ریسک‌های نوظهور در صنعت بیمه؛ فرصت‌ها و چالش‌ها" از صبح روز شنبه بیست و دوم آذرماه با سخنرانی مقامات کشوری و صنعت بیمه آغاز شد.
بعد از ظهر شنبه 22 آذر،  پس از گرامیداشت یاد و خاطره جانباختگان صنعت بیمه در اثر کرونا، مراسم معرفی و تجلیل از کارمند و مدیر شایسته صنعت بیمه، چهره ماندگار صنعت بیمه و کتب تألیفی و ترجمه برگزیده سال و نویسندگان آنها برگزار شد.

بر پایه این گزارش، نشست‌های علمی و پنل‌های صنعت پیرامون موضوعات مرتبط با ریسک‌های نوظهور شامل «ریسک‌های مرتبط با تغییر اقلیم»، «ریسک‌های ناشی از بیماری‌های اپیدمی و پاندمی» و «ریسک‌های ناشی از توسعه و گسترش فناوری اطلاعات و فناوری‌های نوین» از 23 تا 26 آذر مطابق زمانبندی از پیش اعلام شده پخش شد.

  این امکان برای علاقهمندان شرکت و حضور مجازی رایگان در بیست ‌و‌ هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه از طریق مراجعه به وب سایت سمینار به نشانی http://seminar.irc.ac.ir  فراهم بود. ضمنا به تمامی شرکت‌کنندگان، گواهی حضور در برنامه‌های همایش اعطا می‌گردد.

گفتنی است،پنل ویژه بیمه کشاورزی نیز از برنامه های اصلی این همایش است که در آن مدیریت ارشد اجرایی صندوق بیمه کشاورزی و شماری از صاحب نظران به ارائه جدیدترین موضوعات حرفه ای در بیمه کشاورزی پرداختند.

منبع: 
روابط عمومی وبین الملل صندوق بیمه کشاورزی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید