سه شنبه، 30 دى 99

دوازدهمین نشست اتاق فکر صندوق بیمه کشاورزی برگزار شد

 دوازدهمین نشست اتاق فکر صندوق بیمه کشاورزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، صبح امروز دوشنبه 12 آبان ماه 99، دوازدهمین نشست اعضاء اتاق فکـر صندوق بیمه کشاورزی با حضور محمدابراهیم حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در محل سرای گفتگوی ستاد صندوق بیمه برگزار گردید.

در این نشست نخست صفری اصل دبیر اتاق فکر صندوق بیمه، طی گزارشی از عملکرد این کارگروه فنی – تخصصی در حوزه بیمه کشاورزی، به تشریح طرح های در دست بررسی اتاق فکر صندوق بیمه پرداخت.

سپس دیگر اعضاء با بیان نقطه نظرات خود در راستای بهبود عملکرد و توسعه نظام بیمه کشاورزی به ایراد سخن پرداختند.

در ادامه حسن نژاد با قدردانی از اقدامات صورت گرفته، مطالعات کارشناسی و تحلیلی اتاق فـکر را به عنوان بازوی مدیریتی صندوق بیمه کشاورزی در تصمیم گیری ها یاد کرد و آن را در ایجاد محیطی مناسب و حرکتی در جهت پیوند حوزه نظری و کاربردی موضوعات پیش روی بیمه کشاورزی، مؤثر قلمداد کرد.

وی وجود این نگرش در صندوق بیمه کشاورزی را در قالب اتاق فـکر به منظور شناسایی گلوگاه ها، حل مسائل و مشکلات، ارائه راهکارهای خلاقانه با ایجاد بستری مناسب برای بهره گیری از نیروهای خلاق درون و بیرون سازمان را بسیار مثبت ارزیابی نمود و ابراز امیدواری کرد با استقرار فرهنگ مدیریت برپایه دانش، افق روشنی در زمینه برنامه ریزی دقیق و صحیح برای جامعه مخاطبین نظام بیمه کشاورزی مطابق با سیاست های کلان وزارت جهاد کشاورزی به منظور حمایت گسترده از تولیدکنندگان بخش کشاورزی فراهم گردد. 

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید