سه شنبه، 30 دى 99

حضور رئیس کل بیمه مرکزی در ستاد بیمه کشاورزی کشور

حضور رئیس کل بیمه مرکزی در ستاد بیمه کشاورزی کشور

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، ستاد صندوق بیمه کشاورزی، در واپسین روز از مهرماه 99، میزبان غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و همراهان بود.

در این دیدار که به دعوت صندوق بیمه کشاورزی برگزار شد، نخست محمدابراهیم حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در سخنانی به تشریح وضعیت کنونی،مدیریت  ریسک های مالی در بخش کشاورزی با به کارگیری ابزار بیمه ای و زمینه های همکاری فیمابین صنعت بیمه کشور و نظام بیمه کشاورزی پرداخت و افزود: بیمه کشاورزی از هرگونه همکاری مشترک در جهت توسعه نفوذ بیمه در کشور استقبال می نماید.

سلیمانی نیز ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته، بیمه کشاورزی را یک سیستم نظام مند بیمه ای توصیف کرد و با توجه به بالا بودن ریسک تولید در بخش کشاورزی، خواستار حمایت بیشتر دولت از این نهاد بیمه ای شد.

در این دیدار صمیمی که شماری از مدیران ارشد دو نهاد بیمه ای حضور داشتند، از سامانه دیجیتال بیمه کشاورزی نیز بازدید شد و امکانات این سامانه، همانند سنجش از دور در بررسی خسارات، تراکنش های مالی، پیشنه بیمه ای، صدور بیمه نامه برخط و پایش فنولوژیک ارائه گردید.

سلیمانی در پایان این برنامه، خواستار تشکیل کمیته همکاری مشترک برای بسط و توسعه تعاملات بین المللی به ویژه در زمینه شناسایی و پوشش ریسک های تغییرات اقلیمی شد که مورد استقبال نظام بیمه کشاورزی قرار گرفت.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید