شنبه، 03 آبان 99

وبــینار سراسری توسعه بیمه کشاورزی  درحال برگزاری است

وبــینار سراسری توسعه بیمه کشاورزی  درحال برگزاری است

  به منظور توسعه فرهنگ بیمه کشاورزی، هماهنگی واحدهای اجرایی و روان سازی ارائه بیمه های مورد نیاز بخش کشاورزی، همه ساله به ویژه مقارن با آغاز سال زراعی نشست های هم اندیشی و هماهنگی با محوریت توسعه بیمه کشاورزی، برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، در وبــینار سراسری توسعه بیمه کشاورزی با حضور قائم مقام، اعضاء هیأت مدیره، مدیران ستادی و استانی بیمه کشاورزی که از صبح امروز 22 مهر ماه 99، در حال برگزاری است، نخست حسن نژاد، قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در این نشست مجازی ضمن تبریک سال زراعی جدید و قدردانی از تلاش کنشگران بیمه کشاورزی، اعلام کرد: میزان مشارکت دولت در حق بیمه های کشاورزی سال زراعی جدید افزایش یافته است و برای افزایش مطلوبیت بیمه کشاورزی در مناطق پر ریسک، سهم دولت در حق بیمه بالاتر از سال گذشته منظور شده است.

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی با اشاره به ضرورت حل مشکلات کشاورزان از تشکیل شورای عالی هماهنگی بیمه کشاورزی در سطح وزارت جهاد کشاورزی با حضور مسؤولان این وزارتخانه خبر داد.

محمد ابراهیم حسن نژاد توسعه ارتباطات تشکل های تولیدی و مجریان بیمه کشاورزی را ضروری و سازنده برشمرد.

گفتنی است این نشست تخصصی از نخستین ساعات صبح امروز با بهره گیری از بسط ارتباطات از راه دور آغاز گردیده است و ادامه مباحث نیز  فردا صبح پی گرفته خواهد شد.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید