پنجشنبه، 08 خرداد 99

حضور قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در ستاد بیمه کشاورزی استان ایلام

 حضور قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در ستاد بیمه کشاورزی استان ایلام 

دکتر محمدابراهیم حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی سه شنبه دهم دی ماه 98، در ادامه بازدیدهای استانی به منظور بررسی وضعیت و نظارت بر حسن اجرای عملیات بیمه کشاورزی، طی سفری به استان ایلام، به همراه شماری از مدیران ستادی صندوق بیمه کشاورزی در ستاد بیمه کشاورزی این استان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، مطابق برنامه پیش بینی شده ستاد بیمه کشاورزی استان ایلام با حضور دکتر حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی، دکتر میری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام، دکتر عزت پناه مدیر شعب بانک کشاورزی استان ایلام و دیگر مسؤولین و معاونین سازمان جهاد کشاورزی استان، ظرفیت ها و میزان تحقق برنامه های  بیمه کشاورزی این استان در سال زراعی جاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر حسن نژاد در ستاد بیمه کشاورزی استان ایلام، با اشاره به ماهیت ریسک در بخش کشاورزی و تفاوت آن با سایر بخش ها به دلیل شدت بالا، فراگیری و تواتر زیاد، از رایزنی‌ و پی گیری ها در مجلس و دولت برای ارتقاء سطح اعتبارات بیمه کشاورزی و لزوم پرداخت یارانه از سوی دولت در این زمینه، سخن گفت و بر تحقق انتظارات بیمه گذاران، مطابق واقعیت های موجود بر اساس سیاست های نظام بیمه کشاورزی در کشور تأکید نمود.

وی با اشاره به برنامه ششم توسعه مصوب مجلس شورای اسلامی، تخصیص صد درصدی منابع بیمه کشاورزی و درج آن در بودجه سنواتی را راهبردی در جهت پایداری منابع درآمدی صندوق بیمه کشاورزی برشمرد.

دکتر حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در ستاد بیمه کشاورزی استان ایلام بر توسعه هرچه بیشتر بیمه کشاورزی با بهره گیری از فن آوری های نوین دیجیتال، تأکید کرد.

گفتنی است بیمه کشاورزی اینک در قالب سامانه برخط بیش از 105 هزار تعرفه مطابق شرائط و سلیقه بیمه گذاران ارائه نموده است.

منبع: 
گروه روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید