پنجشنبه، 08 خرداد 99

همایش حقوقی بیمه کشاورزی برگزار شد

همایش حقوقی بیمه کشاورزی برگزار شد

چهارمین دوره آموزشی ویژه مسؤولین و کارشناسان حقوقی بانک کشاورزی سراسر کشور با عنوان فرآیند بررسی و رسیدگی به دعاوی صندوق بیمه کشاورزی در اصفهان آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، صبح امروز سه شنبه سوم دی ماه ۹۸، دکتر محمد ابراهیم حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در چهارمین گردهمایی سراسری مسؤولین و کارشناسان حقوقی بانک کشاورزی سراسر کشور در شهر اصفهان با بیان ویژگی ها و اختصاصات بیمه کشاورزی و تفاوت آن با بیمه های بازرگانی، به تبیین نقش و جایگاه امور حقوقی در توسعه خدمات بیمه کشاورزی پرداخت.

وی با اشاره به ماهیت ریسک در بخش کشاورزی و تفاوت آن با سایر بخش ها به دلیل شدت بالا، فراگیر بودن و تواتر زیاد، از رایزنی‌ و پی گیری ها در مجلس و دولت برای رفع موانع و تنگناهای اعتباری بیمه کشاورزی سخن گفت و تحقق انتظارات بیمه گذاران، مطابق واقعیت های موجود را از سیاست های نظام بیمه کشاورزی در کشور برشمرد.

دکتر حسن نژاد همچنین با اشاره به قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی از اجرای بیمه های فراگیر کشاورزی در کشور به عنوان راهبردی مناسب برای توسعه بخش کشاورزی خبر داد.

گفتنی است در این نشست از خدمات پروفسور محمود صالحی چهره ماندگار امور حقوقی صنعت بیمه و بیمه کشاورزی تجلیل ‌شد، وی طی سخنانی ضمن سپاس از تلاش ها و ابتکار عمل های مدیریت صندوق بیمه کشاورزی به ذکر برخی توصیه ها به نسل جدید امور حقوقی بیمه کشاورزی پرداخت.

شایان ذکر است چهارمین دوره آموزشی ویژه مسؤولین و کارشناسان حقوقی بانک کشاورزی سراسر کشور در روزهای 3 و 4 دی در اصفهان برگزار می شود.

منبع: 
گروه روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید