دوشنبه، 05 خرداد 99

ضریب نفوذ بیمه کشاورزی افزایش می یابد

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در جشنواره تخصصی کیوی:

ضریب نفوذ بیمه کشاورزی افزایش می یابد

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، دکتر حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در جشنواره تخصصی کیوی که در ششمین روز از آذر 98 در نشتارود تنکابن برگزار شد، ضمن اشاره  به تاریخ و شکل گیری نظام بیمه کشاورزی در ایران، گفت: صندوق بیمه کشاورزی براساس توافقات انجام شده، تعرفه های جدید، جذاب و متنوعی را برای توسعه بیمه و حمایت از این محصول محاسبه و ارائه نموده است که به زودی ابلاغ خواهد شد و فصل نوینی در حمایت نظام مند از این محصول شکل خواهد گرفت.

همچنین قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی ابراز امیدواری کرد با تحقق قانون بیمه ای اعداد بزرگ و مشارکت همه تولیدکنندگان، ضریب نفوذ بیمه ارتقاء یابد و دغدغه کشاورزان از آسیب ریسک های تحت پوشش بیمه کاهش یابد.

مهندس طهماسبی معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی دیگر سخنران این جشنواره بود که وی نیز اظهار داشت، بیمه کشاورزی گزینه های سهل و مناسبی را ارائه نموده است که فرصتی مناسب برای بهره گیری بهره برداران است.

در این جشنواره، دکتر شریعت نژاد نماینده مردم شریف تنکابن در مجلس شورای اسلامی و دکتر حسینی جو، فرماندار ویژه تنکابن و معاون استانداری مازندران نیز بر ضرورت پوشش بیمه ای کیوی  و حمایت از اجرای آن در منطقه تأکید نمودند.

گفتنی است در ادامه این جشنواره با حضور قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی از تولیدکنندگان برتر، با اهدای لوح تقدیر و اهداء جوائزی، تجلیل به عمل آمد.

 

منبع: 
گروه روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید