يكشنبه، 22 تير 99

نشست مشترک هم اندیشی و هماهنگی بیمه کشاورزی  برگزار شد

نشست مشترک هم اندیشی و هماهنگی بیمه کشاورزی  برگزار شد

صبح روز 15 مهرماه 98، ستاد صندوق بیمه کشاورزی میزبان نشست مشترک هم اندیشی و هماهنگی بیمه کشاورزی با حضور دکتر محمد ابراهیم حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی، اعضاء هیأت مدیره، رؤسای سازمان های جهاد کشاورزی استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، تهران و چهارمحال و بختیاری به همراه معاونین خدمات بیمه کشاورزی و معاونین برنامه ریزی و امور اقتصادی و شماری از مدیران ستادی صندوق بیمه کشاورزی بود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، مدیران بخش کشاورزی این پنج استان در پی بازدید از اتاق پایش و راهبری سامانه جامع بیمه کشاورزی از نزدیک در جریان فرآیندها و عملیات بیمه ای، به کارگیری شیوه های نوین سنجش از راه دور در ارزیابی ها و محاسبه میزان خسارت با هدف سرعت در رسیدگی به پرونده های خسارت، قرار گرفتند.

در ادامه دکتر حسن نژاد با اشاره به اقدامات توسعه ای در نظام بیمه کشاورزی گفت: کشاورزان عزیز می توانند با خرید بیمه نامه های تکمیلی از پوشش لایه های متنوع ریسک با شدت خسارات بیشتر، بهره مند گردند.

وی با اشاره به بکارگیری ابزاهای نوین در ،رآیند بیمه کشاورزی به ویژه در پایش و ارزیابی خسارات ناشی از عوامل قهری – طبیعی، بیمه کشاورزی را یکی از الزامات توسعه بخش کشاورزی برشمردند.

در پایان و در یک نشست صمیمی رؤسای سازمان های جهاد کشاورزی به تبادل نظر و بیان دیدگاه های خویش در زمینه وضعیت و نقش بیمه کشاورزی در استمرار تولیدات بخش کشاورزی، پرداختند.

گفتنی است صندوق بیمه کشاورزی هرساله در طول سال زراعی با نشست های متعدد با سازمان های مرتبط با هدف توسعه بیمه کشاورزی در نظر دارد، خدمات متنوع و بهتری به جامعه کشاورزی و کشاورزان شریف داشته باشد.

منبع: 
گروه روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید