يكشنبه، 22 تير 99

رشد چشمگیر تعهدات در بیمه محصولات کشاورزی

رشد چشمگیر تعهدات در بیمه محصولات کشاورزی

در سال زراعی جدید تمامی شعب بانک کشاورزی و دفاتر خدمات بیمه کشاورزی سراسر کشور آماده و پذیرای جامعه کشاورزان شریف هستند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، مهندس پزشکی معاون خدمات بیمه کشاورزی استان فارس در گفت و گو با  خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز فارس، گفت: در سال زراعی جدید تعرفه های ابلاغی از سوی ستاد صندوق بیمه کشاورزی، از مطلوبیت بسیار مناسب و چشمگیری برخوردار است به گونه ای که در تعهدات بیمه شاهد رشد ۷۰ تا صد درصدی هستیم.

وی تصریح کرد: امسال در زیربخش زارعت محصول کینوا نیز تحت پوشش حمایتی بیمه کشاورزی قرار گرفته است.

معاون خدمات بیمه کشاورزی استان فارس با بیان اینکه در بخش ابنیه و تاسیسات کشاورزی، گلخانه ها و ماشین آلات کشاورزی تعهدات مناسب بیمه ای وجود دارد، افزود: در زیربخش دام و طیور در تمامی ایام سال امکان استفاده از خدمات بیمه کشاورزی وجود داشته، در حالی که برای بیمه محصولات زراعی در محدوده زمانی کاشت فرصت مناسب و زمان بیمه پذیری تعیین گردیده است. همچنین در زیربخش باغبانی نیز شش ماه اول سال زراعی فرصت برای بیمه محصولات باغی فراهم آمده است.

گفتنی است، صندوق بیمه کشاورزی، ضمن تقدیر از تلاش های ارزشمند کشاورزان و همراهی و شکیبایی آن ها در سال زراعی گذشته، در سال زراعی پیش روی نیز همچون همیشه همراه و پشتیبان کشاورزان عزیز ایرانی در راه تامین امنیت غذایی کشورخواهد بود.

منبع: 
گروه روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید