پنجشنبه، 08 خرداد 99

مجمع عمومی عادی سالانه صندوق بیمه کشاورزی برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه صندوق بیمه کشاورزی برگزار شد

همکاران و همراهان محترم نظام بیمه کشاورزی؛

امروز، در آستانه ورود به سال زراعی 99-98، مجمع عمومی عادی سالانه صندوق بیمه کشاورزی برگزار شد.

ارائه گزارش عملکرد و برنامه های بیمه کشاورزی که محصول تلاش آگاهانه و با نشاط یکایک همکاران در سرتاسر کشور پهناور ماست، مورد استقبال و تأئید قاطع اعضای مجمع عمومی قرار گرفت که نشان از جهت گیری درست و پارادایم عقلانی و در عین حال حمایتی فرزندان میهن در نظام بیمه ای کشور دارد.

از این روی، ضمن سپاس از همه عزیزان همدل و همراه، به پشتوانه قدرت لایزال الهی، مشارکت آحاد مردم و به ویژه جامعه کشاورزی ایران، با بهره گیری از دانش و فن آوری نوین، توسعه بیمه کشاورزی و صدور بیمه نامه هایی که هریک منادی آرامش و نوید امنیت تولید غذاست را وجهه همت خویش قرار خواهیم داد و هریک خود را عضوی تأثیرگذار از شبکه فروش می دانیم.

در پایان، توفیق و تندرستی پایدار برای ادامه خدمت محترمانه به جامعه بیمه کشاورزی ایران را از درگاه پرمهر پروردگار بزرگ مسألت می نمایم.

26 شهریور 98

محمدابراهیم حسن نژاد

قائم مقام و عضو هیأت مدیره

صندوق بیمه کشاورزی

 

گفتنی است، جلسه مجمع عمومی عادی سالانه صندوق بیمه کشاورزی در محل دفتر امور مجامع وزارت جهاد کشاورزی، با حضور اعضاء مجمع عمومی و بازرس قانونی، رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی، اعضاء هیأت مدیره و شماری از مدیران ستادی صندوق بیمه کشاورزی، برگزار، عملکرد و فعالیت های سال گذشته صندوق بیمه به تفصیل مورد بررسی و صورت های مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1397، پس از قرائت گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی (سازمان حسابرسی) به صورت مطلوب به تصویب رسید.

منبع: 
گروه روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید