جمعه، 20 تير 99

جلسه تخصصی بیمه پسته در صندوق بیمه کشاورزی برگزار شد

جلسه تخصصی بیمه پسته در صندوق بیمه کشاورزی برگزار شد

به منظور ایجاد وحدت رویه و کسب نظرات متخصصان و مسؤولان حوزه های مختلف بخش کشاورزی ، روزانه نشست های تخصصی متعددی در سطوح مختلف کارشناسی و مدیریتی با هدف روان سازی اجرای عملیات بیمه کشاورزی در محل ستاد صندوق بیمه کشاورزی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، صبح امروز شنبه چهارمین روز از اسفند ماه 97، صندوق بیمه کشاورزی میزبان جلسه تخصصی بیمه پسته بود.

در این جلسه تخصصی که مهندس طهماسبی معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی، مهندس محمدی انارکی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، شماری از مسؤولان استان کرمان و مدیران ارشد صندوق بیمه کشاورزی نیز حضور داشتند، موضوعات مرتبط با فرآیند بیمه پسته به تفصیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست تخصصی دکتر حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی با تأکید بر شعار محوری صندوق بیمه کشاورزی مبنی بر تحول دیجیتال، شفافیت صددرصدی و مدیریت متمرکز اجرای عملیات بیمه کشاورزی در سراسر کشور، اظهار داشت: صندوق بیمه کشاورزی همسو با سیاست های کلان وزارت جهاد کشاورزی، حمایت از زیربخش های مختلف بخش کشاورزی به ویژه زیربخش مهم باغبانی را وجهه همت خویش قرار داده است و در جهت حمایت قانونی از بیمه گذاران خسارت دیده بر مبنای مفاد بیمه نامه های صادره متعهد خواهد بود.

در ادامه نماینده مردم رفسنجان نیز از اقدامات فن آورانه صندوق در حوزه دیجیتال تقدیر نمود.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید