سه شنبه، 28 خرداد 98

حضور قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در مناطق سیل زده خوزستان

حضور قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در مناطق سیل زده خوزستان

قائم مقام و شماری از مدیران ستادی صندوق بیمه کشاورزی با حضور در مناطق سیل زده، وضعیت بیمه کشاورزی استان خوزستان را بررسی نمودند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، پس از رخداد سیل گسترده و طغیان آب رودخانه های دز، کارون و کرخه در اثر بارندگی های اخیر در استان خوزستان در سطح تقریبی 33 هزار هکتار از اراضی زیرکشت استان، در اولین فرصت صبح روز یکشنبه چهاردهمین روز از بهمن 97، دکتر محمد ابراهیم حسن نژاد قائم مقام و شماری از مدیران ستادی صندوق بیمه کشاورزی با همراهی مهندس سیدمحمد موسوی مدیرکل مدیریت بحران و کاهش مخاطرات طبیعی وزارت جهاد کشاورزی از مناطق سیل زده و خسارت دیده از طغیان آب در حاشیه رود کرخه و مناطق دشت آزادگان، سوسنگرد، هویزه، سویدانی، رُفیّع و آلبوعفری بازدید به عمل آوردند و با کشاورزان خسارت دیده به گفتگو پرداختند.

سپس در نشست خبری در سازمان جهاد کشاورزی استان حضور یافته و به پرسش های خبرنگاران پاسخ گفتند.

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی بر پرداخت مانده مطالبات پیشین بیمه گذاران و نیز برآورد خسارات تأکید نمود.

گفتنی است هم اکنون اکیپ مشترک ستادی و استانی بیمه کشاورزی مشغول برآورد خسارات می باشد تا در اولین فرصت و به محض تکمیل مراحل ارزیابی خسارت امکان پرداخت غرامات فراهم آید.

صندوق بیمه کشاورزی از کشاورزان دعوت می نماید نسبت به بیمه محصول خود اقدام نمایند تا در شرایط خطر، امکان دریافت غرامت و استمرار فعالیت ارزشمند کشاورزی برای ایشان فراهم باشد.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید