سه شنبه، 28 خرداد 98

صددرصد کلزای ورامین بیمه شد

صددرصد کلزای ورامین بیمه شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین از بیمه صددرصد کلزای کشت شده در این شهرستان خبر داد و گفت: تلاش می کنیم تا پایان مهلت اعلام شده با بیمه نمودن کلیه محصولات کشاورزی شهرستان، بیشترین میزان بیمه شده درسطح استان را داشته باشیم.

به گزارشروابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی به نقل از خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا)، جلسه بیمه محصولات کشاورزی به ریاست مدیر جهاد کشاورزی ورامین و با حضور مدیر زراعت استان، کلیه مسؤولین ادارات، مراکز، کارشناسان و رئیس و مدیران عامل شرکت های خدمات بیمه کشاورزی پیرامون بیمه محصولات کشاورزی و ارائه راهکارهای فنی، اطلاع رسانی و ترویج جهت تشویق کشاورز و دامدار با تعرفه های جدید و متنوع برای بیمه بخش کشاورزی برگزار شد.

تاجیک، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین درخصوص این جلسه گفت: مقرر شد تا برای حفظ حقوق کشاورزان، هر خسارتی به بخش کشاورزی شهرستان وارد شد، نماینده جهاد کشاورزی و نماینده بیمه کشاورزی همزمان نسبت به بازدید اقدام کنند.

وی هم چنین از همفکری و هماهنگی در جهت نیل به اهداف تعیین شده بخش بیمه شهرستان خبر داد و گفت: نصب بنر و توزیع بروشور، برپایی کارگاه های توجیهی بیمه و سایر اقدامات لازم را برای آموزش و ترویج فرهنگ بیمه در بین تولید کنندگان غلات و باغداران پسته به کار خواهیم بست.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین تصریح کرد: با توجه به وجود صدهزار راس دام سنگین و 200 هزار راس دام سبک روستایی و عشایری، دفتر بیمه کشاورزی در جهاد کشاورزی ورامین در جهت ترویج و تسریع بیمه دام و طیور به طور دائم مستقر خواهد شد.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید