دوشنبه، 28 مرداد 98

آئین تکریم و معارفه مدیران حراست و بازرسی صندوق بیمه کشاورزی برگزار شد

آئین تکریم و معارفه مدیران حراست و بازرسی صندوق بیمه کشاورزی برگزار شد

مقارن نیمروز 22 دی 97، آئین تکریم و معارفه آقایان امرایی به عنوان مشاور و معاون مستقل امور حراست صندوق بیمه کشاورزی و مهندس کاظمی نژاد به عنوان رئیس اداره کل بازرسی و نظارت صندوق بیمه کشاورزی، برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، دراین جلسه که در فضایی صمیمی برگزار شد، مهندس حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی و آقای شکوه مشاورمدیرعامل و مدیر امور حفاظت و حراست بانک کشاورزی در سخنانی بر نقش حراست در صیانت از نهاد بیمه کشاورزی سخن گفتند.

سپس از خدمات مهندس نوری، مدیر امور پژوهش، برنامه ریزی و فناوری اطلاعات که سرپرستی اداره کل بازرسی و نظارت صندوق بیمه کشاورزی را پیش تر برعهده داشتند، نیز تقدیر به عمل آمد.

در ادامه برنامه از  مهندس کاظمی نژاد که تاکنون مسؤولیت معاونت مستقل امور حراست صندوق بیمه کشاورزی را برعهده داشت نیزتقدیر و تشکر شد.

شایان ذکراست پس از این نشست طی بازدیدی که مهندس حسن­ نژاد قائم مقام، مهندس سعیدی عضو هیأت­ مدیره و شماری از مدیران ستادی صندوق بیمه کشاورزی نیز حضور داشتند، از شیوه راهبری 24 ساعته بیمه کشاورزی در سطح کشور، پایش و مدیریت مالی و فنی بیمه بازدید به عمل آمد.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید