چهارشنبه، 01 خرداد 98

حضور صندوق بیمه کشاورزی در بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللی اگرفود

حضور صندوق بیمه کشاورزی در بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللی اگرفود

نمایشگاه‌‌‌های تجاری فرصتی برای فعالان ملی و بین المللی عرصه خدمات و محصولات است تا ضمن معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای حوزه تخصصی فعالیت خود، با دیگر فعالان حوزه کاری ارتباطی مؤثر برقرار نمایند.

دو نهاد تأثیرگذار بانک و صندوق بیمه کشاورزی، با حضور توأمان و شایسته در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی - آگروفود 2018، به عنوان یکی از مهم­ترین رویدادهای نمایشگاهی بخش کشاورزی در کشور، از هشتم تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران لغایت پایان وقت دوشنبه 11 تیرماه 97، با تشریح خدمات پاسخگوی مراجعان، جمع کثیری از تلاشگران بخش کشاورزی و مقامات عالی کشوری که از غرفه بانک و صندوق بیمه کشاورزی بازدید نمودند، بود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، در این دوره از نمایشگاه مشارکت کنندگان داخلی علاوه بر عرضه و نمایش انواع کالاها و محصولات ایرانی و دستاورد های فنی و صنعتی، محصولات استراتژیک صادراتی کشورمان نظیر زعفران ایران، گلاب ایران، خرما ایران، پسته ایران و.... را معرفی نمودند.

صندوق بیمه کشاورزی در کنار بانک کشاورزی در طول برگزاری این نمایشگاه با برپایی غرفه در سالن خلیج فارس و حضور کارشناسان مطلع از حوزه‌های مختلف بیمه کشاورزی، اعتبارات، امورمشتریان، کارگزاری و دیگر شرکت‌های تابعه بانک کشاورزی پاسخگوی مراجعان بود.

ارسال نظر جدید