شنبه، 27 بهمن 97

دهه فجر انقلاب اسلامی گرامی باد

دهه فجر انقلاب اسلامی گرامی باد

 

روح اله خدا رحمی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک و صندوق بیمه کشاورزی طی پیامی ضمن تهنیت به مناسبت ایام الله دهه فجر، بر حضور پر صلابت در راهپیمایی دهه فجر تاکید کرد. در پی متن این پیام را مشاهده می فرمایی.

طلیعه فجر، یاد روزهای همدلی و همراهی  

 موسم فجر از راه رسید؛ موسم پیروزی؛ موسم عدالت خواهی و موسم خواستن و پس گرفتن آنچه بر حق است.

 بهمن، ماه فجر انقلاب است . این ماه نه فقط ماه پیروزی که ماه هم پیمانی است . قریب 4 دهه گذشت از روزی که پایه های ستم در ایران اسلامی لرزید و به محاق رفت تا بنیانی بر حق پایه گذاری شود برای تحقق آرمان های بلند اجتماعی و اقتصادی، آرمان هایی که صلح و دوستی با مردم جهان را همواره سرلوحه دارد.

 22 بهمن 57 برای تحقق اهداف و آمال دیرین ایران، مردم پیمانی سترگ بستند و گام در راهی بزرگ نهادند تا در هر روز و هر شرایط پشتیبان نهال انقلاب شان باشند و چنین کردند که امروز نهال کوچک آن روزهای انقلاب، به درختی تناور بدل شده که سایه اش آرامش و امنیت را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است. 

خانواده بزرگ بانک کشاورزی که همواره در صف اول جهاد اقتصادی و توسعه کشاورزی قرار داشته اند، از روزهای اول انقلاب پیمان بستند که پشتیبان تلاش‌های کشاورزان و تولید کنندگان شریف بخش کشاورزی باشند.

امروز نیز بر همان عهد دیرین استواریم تا نوید بخش روزهای روشن تر و دستاوردهایی چشمگیر در بخش کشاورزی  و شبکه بانکی باشیم .

 با همین روحیه به یاری خدا هم آوا با اقشار مختلف مردم به صورتی شکوهمند در راهپیمایی 22 بهمن حاضر می شویم.

 

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید