پنجشنبه، 20 بهمن 01

جلسه هماهنگی بیمه کشاورزی با حضور رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی

جلسه هماهنگی بیمه کشاورزی با حضور رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی

صبح امروز ستاد صندوق بیمه کشاورزی میزبان دکتر صالحی استاندار خراسان شمالی، مهندس اکبری نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم و رئیس کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، دکتر قربانی نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم و نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، دکتر یوسفی رئیس جهاد کشاورزیخراسان شمالی بود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی در این جلسه که مهندس حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی و شماری از مدیران ستادی و استانی حضور داشتند، نخست گزارشی از آخرین وضعیت اجرای بیمه کشاورزی در استان خراسان شمالی توسط رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و معاون خدمات بیمه کشاورزی ارائه گردید.

در ادامه استاندار خراسان شمالی نیز بر حمایت همه جانبه از اجرای بیمه در استان تأکید و پرداخت حق بیمه سهم بیمه گذار در محصول انگور را نمونه ای از آن عنوان نمود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و دکتر قربانی نمایندگان بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم نیز بر پشتیبانی مجلس شورای اسلامی، از ساز و کار بیمه کشاورزی در کشور تأکید نمودند و خواستار خدمت رسانی هرچه بیشتر به جامعه کشاورزی کشور از طریق بیمه کشاورزی شدند و آمادگی قوه مقننه را در زمینه تصویب قوانین پشتیبان اعلام نمودند.

در ادامه مهندس حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی طی سخنانی آخرین وضعیت نظام بیمه کشاورزی و منابع طبیعی کشور و همچنین اقدامات اخیر را در زمینه بهبود خدمت رسانی به جامعه شریف کشاورزان ایرانی و نیز برنامه های آتی و آخرین تحول در این بخش مهم از اقتصاد کشور را تشریح نمود.

در پایان از سامانه جامع بیمه کشاورزی CS و اتاق مانیتورینگ برخط نیز بازدید به عمل آمد.

 

گفتنی است نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن استقبال از اجرای طرح مانیتورینگ و پایش صندوق بیمه کشاورزی خواستار تعمیم شفافیت، دقت و سرعت اجرا و نظارت بر عملیات بیمه محصولات کشاورزی در سراسر کشور شدند.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید