پنجشنبه، 26 مهر 97

حضور قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در استان کرمان

حضور قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در استان کرمان

در ادامه بازدیدهای استانی و به منظور بررسی وضعیت اجرایی عملیات بیمه گری، مهندس محمدابراهیم حسن نژاد قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی، طی سفری دو روزه به استان کرمان، در مناطق تولیدی  این استان حضور یافت.

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی طی این بازدید، آخرین وضعیت و شیوه خدمات رسانی بیمه ای به کشاورزان در استان کرمان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی در روز نخست این سفر مهندس حسن نژاد به همراه مهندس نیکزادی پناه نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران شهرستان های بم، نرماشیر، فهرج، رؤسای جهاد کشاورزی شهرستان های شرق استان، مدیر ستادی بانک کشاورزی در استان  و جمعی از نخبگان و متولیان کشاورزی منطقه، ضمن بازدید از شرکت های خدمات بیمه ای بر بازنگری در تعرفه بیمه ای خرمای مضافتی و پرداخت مطالبات بیمه گذاران تأکید نمود.

همچنین در روز دوم این برنامه، قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی، به همراه مهندس انارکی نماینده مردم انار در مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، نمایندگان خانه کشاورز، نظام صنفی کشاورزی و شماری از کشاورزان و بیمه گذاران پیشرو منطقه در محل فرمانداری شهرستان انار حاضر و ضمن تشریح و تبیین آخرین وضعیت بیمه کشاورزی در کشور، به سؤالات مطروحه در خصوص خسارت وارده به محصول پسته این شهرستان پاسخ داد.

شایان ذکراست؛ وی در این سفر با شماری از رسانه ها ازجمله رسانه ملی گفتگو نمود که بازتاب گسترده ای در رسانه های استانی و ملی به موضوع بیمه کشاورزی داشت.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید