سه شنبه، 15 اسفند 02

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی: خلق منابع جدید، مهمترین راهبرد در بیمه کشاورزی است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، علیرضا آل امین قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی در جلسه " هم اندیشی مدیران ستادی و استانی بیمه کشاورزی" که روز جهارشنبه 15 آذرماه سال 1402 در محل این صندوق برگزار گردید، ضمن خیر مقدم به مدیرعامل بانک کشاورزی و تقدیر از تلاش های مدیران ستادی و استانی تاکید نمود؛ خلق منابع جدید در بیمه کشاورزی مهمترین راهبرد محسوب گشته و در این مسیر از حمایت های بی دریغ وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل بانک کشاورزی برخوردار بوده ایم.

وی اشاره نمود؛ بیمه حمل و نقل نهاده های کشاورزی و بیمه عوامل تولید و سرمایه در بخش کشاورزی از دیگر طرح های نوین بیمه کشاورزی است که مورد تاکید و حمایت وزیر راه و شهرسازی و وزارت جهاد کشاورزی نیز می باشد.

آل امین افزود؛ منابعی که از طریق اجرای این طرحها جذب خواهد شد چندین برابر بودجه مصوب برای صندوق بیمه کشاورزی است که نهایت در فرآیند بیمه کشاورزی و در مسیر حمایت از بخش کشاورزی و پشتیبانی از تولید کنندگان قرار خواهد گرفت.

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی خاطر نشان ساخت، حرکت دراین مسیر بسیارسخت است ولی با توجه به هماهنگی های صورت گرفته در هیئت دولت، در اجرای این کار روبه پیشرفت هستیم.

وی در پایان از حمایت های مدیرعامل بانک کشاورزی در تحقق اهداف و برنامه های بیمه کشاورزی برای ایجاد امنیت غذایی پایدار در کشور  قدردانی ویژه نموده و عنوان کرد بانک کشاورزی همیشه کمک حال ما و تکیه گاه محکمی برای صندوق بیمه کشاورزی محسوب می گردد.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید