سه شنبه، 15 اسفند 02

مزارع ذرت در برابر وقوع عوامل خطرطبیعی تحت پوشش بیمه کشاورزی قرار دارند + فیلم کوتاه معرفی بیمه محصول ذرت

مزارع ذرت در برابر وقوع عوامل خطرطبیعی تحت پوشش بیمه کشاورزی قرار دارند

    به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه کشاورزی و  بر اساس آمار ثبت شده  سطح زیر کشت ذرت در جهان 140 میلیون هکتار و در ایران حدود 400 هزارهکتار بوده که از این میزان، 300 هزار هکتار آن بصورت علوفه ای و یکصد هزار هکتار آن  بصورت دانه ای کشت میشود.

   صندوق بیمه کشاورزی در راستای تحقق سیاستهای مشتری مداری و همچنین ارتقاء سطح  کیفی خدمت رسانی به کشاورزان، امکان بیمه محصول ذرت را در 3 نوع ذرت دانه ای، ذرت علوفه ای و ذرت بذری بصورت خوداظهاری برای بیمه گذاران محترم فراهم نموده است.

   باید اشاره نمود مزارع ذرت در برابر وقوع عوامل خطر قهری و طبیعی شامل سیل، طوفان، تگرگ، باران های سیل آسا، سرما و یخبندان، زلزله، گرما و آتش سوزی غیرعمد تحت پوشش بیمه کشاورزی می باشند.

   شایان ذکر است با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی کشور و وقوع انواع خطرات قهری و طبیعی و بالا بودن ریسک تولید، بیمه کشاورزی مهمترین ابزار مدیریت ریسک و امنیت سرمایه گذاری در این بخش محسوب میگردد، لذا از کشاورزان عزیز دعوت می نمائیم تا برای عقد قرارداد بیمه محصول ذرت تولیدی خود به نمایندگی های بیمه کشاورزی و شعب بانک کشاورزی در سراسر کشور مراجعه نمایند.

در پایان نظر شما را به دیدن فیلم کوتاه "معرفی بیمه محصول ذرت" جلب می نمائیم.

منبع: 
روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه کشاورزی

ارسال نظر جدید