پنجشنبه، 09 آذر 02

عضو هیئت‌مدیره صندوق بیمه کشاورزی بیان کرد: از مهم‌ترین اهداف ما، استفاده حداکثری از تمام ظرفیت‌های بیمه است.

 هیئت‌مدیره صندوق بیمه کشاورزی بیان کرد: از مهم‌ترین اهداف ما، استفاده حداکثری از تمام ظرفیت‌های  بیمه کشاورزی در حمایت از رشد تولید است  

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل صندوق بیمه کشاورزی به نقل از پایگاه خبری ایانا در نشست هم‌اندیشی صندوق بیمه کشاورزی با سازمان دامپزشکی به مناسبت هفته دامپزشکی محمدرضا طلایی عضو هیئت‌مدیره صندوق بیمه بیان کرد: ضمن تبریک ایام ربیع‌الاول و حضور مدیران سازمان دامپزشکی کشور را که قشر تحصیل‌کرده و فرهیخته کشور هستند و در این سازمان مهم در حال فعالیت‌اند، خیر مقدم می‌گویم .

وی افزود:  ما سعی کردیم در یک سال گذشته فعالیت‌های صندوق را روان و راحت کنیم و ۹۰ درصد فعالیت‌های صندوق بیمه کشاورزی را بازنگری کردیم و توانستیم تفاهم‌نامه‌های خوبی را با سازمان‌های مختلف به امضا برسانیم .

طلایی گفت: همه تلاش ما بر این است تا خواسته کشاورزان و دامداران به‌خوبی پیش برود و طبق گفته مقام معظم رهبری سعی کردیم حداقل تعرفه‌ها را داشته باشیم .

وی اضافه کرد: رویکرد دوم صندوق، استفاده از همه ظرفیت‌های بخش است مثل بیمه عوامل تولید که با پیگیری‌های وزیر به نتایج خوبی رسیده است و این می‌تواند حرکت بسیار خوبی برای بیمه کشاورزی باشد .

طلایی بیان کرد: رویکرد بعدی صندوق بیمه کشاورزی، ورود به بیمه درآمد است که ابتدا با تخم‌مرغ و بعد جوجه یک‌روزه شروع کردیم .

وی خاطرنشان کرد: از اتفاقات بسیار مهم،  تصویب طرح بیمه اجباری دام و طیور با ۲۰۷ رأی موافق در مجلس بود که این اتفاق بزرگی است .

 

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی

ارسال نظر جدید