سه شنبه، 11 مهر 02

گزارش تصویری ( فیلم کوتاه ) از برگزاری " رویداد معرفی طرح ها و خدمات نوین بیمه کشاورزی " به مناسبت گرامیداشت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، سالن شهیدان نعمتی جم در وزارت جهاد کشاورزی در روز 7 شهریورماه 1402 میزبان برگزاری رویداد معرفی طرح ها و خدمات نوین بیمه کشاورزی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت بود.

اشاره می گردد در این رویداد تنی چند از مدیران ارشد نهادهای اجرایی دولت، همچنین مدیران و کارشناسان صندوق بیمه کشاورزی، بانک کشاورزی و وزارت جهاد کشاورزی شرکت داشتند. در فضای جانبی سالن برگزاری این مراسم غرفه های نمایشگاهی با حضور شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه فنآوری اطلاعات بیمه کشاورزی، همچنین همکاران صندوق بیمه کشاورزی در بخش سامانه جامع بیمه  کشاورزی و آموزش و ترویج بیمه کشاورزی نیز برپا بود.

 باید افزود در این همایش علیرضا آل امین، قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن ربانی نماینده ولی قفیه در وزارت جهاد کشاورزی، سید مصطفی سید هاشمی، معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، علیرضا مهاجر معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی، سعید محمدی، جانشین معاون اجرایی رئیس جمهور، علیرضا حاجی تبار مدیرعامل شرکت دانش بنیان و جواد خیابانی سفیر توسعه بیمه کشاورزی سخنرانی نمودند.

 شایان ذکر است در این رویداد با هدف التزام به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ارائه آمار دقیق و شفاف از عملکرد کشت گندم در کشور، از نرم افزار کاربردی آباد در بیمه کشاورزی ( اپلیکیشن برداشت اطلاعات در محل ) رونمایی و نتایج حاصل از تعیین میزان سطح و تولید گندم و جو آبی و دیم در استان های کردستان و خوزستان با بهره گیری از فنآوری هوش مصنوعی با همکاری شرکت دانش بنیان فعال در این حوزه، ارائه گردید.

در پایان نظر شما را به دیدن فیلم کوتاهی از این رویداد جلب می نمائیم.    

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید