پنجشنبه، 09 آذر 02

عضو هیئت‌مدیره صندوق بیمه کشاورزی اعلام کرد: برای توسعه بیمه کشاورزی به دست بهره‌برداران تلاش می کنیم.

عضو هیئت‌مدیره صندوق بیمه کشاورزی گفت: رویکرد صندوق بیمه کشاورزی رویکرد توسعه ای است و ما همه تلاشمان بر این می باشد که جاذبه‌های بیمه کشاورزی را افزایش دهیم و به دست بهره‌برداران این توسعه انجام شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه کشاورزی به نقل از خبرگزاری ایانا، محمدرضا طلایی عضو هیئت‌مدیره صندوق بیمه کشاورزی در مراسم «تجلیل از کشاورز پیشرو و همیار بیمه کشاورزی» بیان کرد: کارشناسان صندوق بیمه کشاورزی از پیشنهاد‌های کشاورزان و باغداران، استقبال نموده و با کمک آن‌ها امیدواریم به بیمه کشاورزی جذابیت بیشتری بدهیم.

طلایی ادامه داد: امیدواریم با کمک بهره‌برداران در منطقه قزوین نیز توسعه خوبی را در بیمه کشاورزی داشته باشیم.

محمدولی طاهری کشاورز نمونه کشور در مراسم تجلیل از کشاورز پیشرو و همیار بیمه کشاورزی گفت: من معتقدم در کشور ما هرکس در شغل خود باید پیشرو باشد و باید قدر منابع را دانست.

وی افزود: باغ ما برای اولین بار در سال 1400 به طرح سایه‌بان تجهیز شد.

طاهری ادامه داد: در سفری به فرانسه و ایتالیا در سال 95 با ایده استفاده از سایبان در باغات آشنا شدم و با تحمل خسارت در سه سال پی در پی، تصمیم گرفتم که از این ایده در باغ خود استفاده کنم.

وی گفت : برای اینکه دیگر شاهد چنین خساراتی نباشیم، طرح سایبان را برای اولین بار در کشور انجام دادم.

طاهری اضافه کرد: همچنین 18 سال پیش در استان قزوین من به‌اتفاق برادرانم برای اولین بار در کشور آبیاری قطره‌ای را برای صیفی‌جات ازجمله محصول گوجه‌فرنگی، هندوانه و خربزه اجرا کردیم .

طاهری بیان کرد :ما همیشه در شغل خود پیشرو بودیم و باید هم پیشرو باشیم.

وی گفت: من فقط سازه‌های سایه‌بان را وارد کشور نکردم بلکه تکنولوژی آن را وارد کشور کردم و امیدوارم این تکنولوژی کمکی به بخش کشاورزی ایران باشد.

طاهری در آخر گفت :به دلیل اهمیت و ضرورت بخش کشاورزی مسئولان ما باید با علم و تکنولوژی روز دنیا کار کشاورزی را پیش ببرند.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید