سه شنبه، 11 مهر 02

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی: غرامت بیمه گذاران خسارت دیده بخش کشاورزی در استان زنجان پرداخت میشود. + فیلم خبر تلویزیونی

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی:

غرامت بیمه گذاران خسارت دیده بخش کشاورزی در استان زنجان پرداخت میشود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، آل امین قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی روز چهارشنبه 3 خرداد ماه 1402، همزمان در سفر استانی خود به استان زنجان با حضور در استودیو خبر ساعت 20 شبکه تلویزیونی اشراق اعلام کرد؛ غرامت مربوط به خسارات وارده ناشی از سرمازدگی به باغداران بیمه گذار استان زنجان پرداخت میگردد.

آل امین افزود: در سال گذشته به میزان 5 همت  غرامت به بیمه گذاران خسارت دیده در سراسر کشور پرداخت گردیده است .

وی اشاره کرد  از طریق نشست با اعضاء ستاد بیمه کشاورزی استان زنجان  پیگیر هستیم تا  از تولیدکنندگان خسارت دیده بخش کشاورزی در استان حمایت کنیم.

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی همچنین در جریان بازدید از باغات خسارت دیده شهرستان های ابهر و خرمدره استان زنجان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: در طرح جهش تولید در دیمزارها  50 درصد حق بیمه را دولت و 50 درصد باقیمانده را مردم پرداخت می نمایند ولی کل غرامت را کشاورز دریافت می نماید.

آل امین در پایان خاطر نشان ساخت  آن دسته از باغدارانی که باغ خود را بیمه نموده اند خسارت سرما زدگی متناسب با نوع بیمه نامه آنها پرداخت خواهد شد و در خصوص دیگر خسارت دیدگانی که فاقد بیمه نامه هستند در حال مذاکره با دستگاههای متولی امر هستیم تا به نحوی شایسته و از طرق مختلف به آنها کمک کنیم.

 

در پایان نظر شما را  به دیدن مشروح  این گفتگوی خبری تلویزیونی جلب می نمائیم:

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید