پنجشنبه، 09 آذر 02

مجمع ملی مشورتی کارگزاران بیمه کشاورزی برگزار شد

مجمع ملی مشورتی کارگزاران بیمه کشاورزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و بین الملل صندوق بیمه کشاورزی، صبح 20 بهمن ماه 99، مجمع مشورتی کارگزاران با حضور محمدابراهیم حسن نژاد، قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی، نیازعلی ابراهی پاک عضو هیأت مدیره صندوق بیمه کشاورزی، جلال محمودزاده نائب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، شماری از مدیران ستادی صندوق بیمه کشاورزی و اعضاء مجمع مشورتی کارگزاران بیمه کشاورزی برگزار گردید.

در ادامه سلسه جلساتی که صندوق بیمه کشاورزی با مجمع مشورتی در طول سال برگزار می ­کند، این نشست نیز در فضای صمیمی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در این نشست حسن نژاد ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: صندوق بیمه کشاورزی همواره تلاش نموده همسو با سیاست های کلان وزارت جهاد کشاورزی با افزایش ضریب نفوذ بیمه کشاورزی و حمایت نظام مند از بخش کشاورزی امکان حمایت حداکثری از کشاورزان عزیز را به منظور ثبات در تولید و در نهایت تضمین امنیت غذایی را برای کشور به ارمغان  آورد و در این مسیر کارگزاران به عنوان مجریان بیمه در خط مقدم و رویارویی با جامعه ارزشمند کشاورزی کشور هستند و نظام بیمه کشاورزی و بخش کشاورزی را در زمینه توسعه بیمه یاری می نمایند.

در ادامه محمود زاده با اشاره به برخی از برنامه های کمیسیون کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، افزود: مجلس از نظام بیمه کشاورزی و جامعه کشاورزان کشور حمایت می کند.

در پایان اعضاء مجمع مشورتی کارگزاران به تفصیل به طرح دیدگاه های خویش پرداختند.

گفتنی است؛ منتخب کارگزاران بیمه کشاورزی در کشور همواره مورد مشورت و رایزنی ستاد صندوق بیمه کشاورزی در زمینه های گوناگون می باشند.

منبع: 
روابط عمومی و بین الملل

ارسال نظر جدید